Kontakt: Karolina 888 444 424 kayaksprzechlewo@gmail.com

Pytania i odpowiedzi dotyczące spływów

Jak długo trwa spływ ?

Spływ kajakowy na najkrótszej trasie jaką mamy w ofercie trwa minimum 1 godzinę. Kolejne możliwości to spływ 2 godzinny, 3 godzinny, 4-5 godzinny. Oczywiście możliwości są ogromne i można kontynuować trasę do kilku dni. Wszystko w zależności od rzeki jaką Państwo wybierzecie.

Jaki szlak kajakowy dla rodzin z dziećmi ?

Nasza propozycja na spływ z dzieckiem to oczywiście Górna Brda – rzeka jest tu bardzo płytka i o spokojnym lub umiarkowanym nurcie. Postoje zlokalizowane na trasie gwarantują również bezpieczeństwo w razie niepogody.

Czy na trasie spływu jest sklep ?

W zależności od tego jaką trasę Państwo wybierzecie. Są trasy na których bez problemu można zrobić zakupy lub zjeść coś ciepłego.

Czy można płynąć w kajaku z psem ?

Tak – zdecydowanie coraz więcej osób pływa bezpiecznie ze swoimi pupilami.

Czy transportujecie, przewozicie państwo bagaże w trakcie lub na trasie spływu ?

Tak – przewozimy bagaże.

Czy można zamówić u was obiady lub inny posiłek w trakcie postoju ?

Tak.

Co zabrać na spływ – będziemy pierwszy raz ?

Podstawowe i przydatne rzeczy na spływ to: Woda, apteczka, coś słodkiego, podstawowe ciuchy na zmianę, kurtka lub płaszcz przeciwdeszczowy, telefon komórkowy, mapka, okulary przeciwsłoneczne, ochrona głowy, krem z filtrem. Część z tych rzeczy jesteśmy w stanie Państwu zapewnić. Prosimy tylko wcześniej o informację.

Czy na trasie spływu można palić ognisko ?

Tylko w wyznaczonych do tego miejscach.

Czy Państwa kierowcy znają rzekę ? Powiedzą nam coś o spływie ?

Tak – w ramach zasady jaką wprowadziliśmy kilka lat temu w firmie – wszyscy nasi kierowcy pływają kajakami i doskonale znają trasy, którymi Państwo pływacie.

Zostaw wiadomość