Kontakt: Karolina 888 444 424 kayaksprzechlewo@gmail.com

Wynajem kajaków

Kajaki wynajmujemy na spływy jednodniowe i spływy wielodniowe

Prosimy o informację, jak długi spływ Państwa interesuje. Spływy jednodniowe proponujemy na trasach kilkugodzinnych. Dla przykładu – spływ kajakowy jednodniowy na rzece Brdzie, możecie Państwo rozpocząć od miejscowości Żołna a zakończyć po 4 godzinach na Folbryku. Kolejną rzeką na spływ jednodniowy jest rzeka Ruda – spływ zaczynamy w miejscowości Płocicz a kończymy po 3 godzinach w Suszce. Wszystkie te trasy możemy oczywiście przedłużyć np do 5-6 godzin. Nasze kajaki cechują się ładownością i co najważniejsze – dobieramy je do określonych rzek oraz doświadczenia wynajmujących. Kajak Vista – Bardzo wygodny kajak rodzinny, dwuosobowy, stabilny, doskonały dla początkujących jak i zaawansowanych, ceniących przestrzeń (szeroki kokpit). Sprawdzony podczas kilkudniowych wypadów. Bezpieczny – udowodnił to podczas nie jednej wyprawy a my jesteśmy gwarantem tego sprzętu.

Vista

Długość : 4,85 m
Szerokość: 0,82 m
Waga: 37 kg
Kokpit: 228 x 61 cm

 

Kajak Carolina 14

Nasza najlepsza ” jedynka” wyprawowa. Kajak lekki i łatwy do transportu (jedna osoba), idealny na rzeki, jeziora i zatoki. Wygodne siedzenie zapewnia duży komfort nawet podczas całodziennej wyprawy. Kajak posiada regulowane podnóżki, mapnik, wodoszczelną komorę, wygodny fotel. Zdobył nasze uznanie podczas całorocznych samotnych wypraw. Jest niezastąpionym towarzyszem w kajakowych wędrówkach. Sprawdzony tak pod względem stabilności jak i praktyczności. Zdecydowanie najbezpieczniejszy w swojej klasie. Bardzo szybki.
3b61552710ab3aea

 

 

Kajak Approach 10.0

Kajak przeznaczony do pływania po rzekach zwałkowych np. Studnica, Modra, Szczyra. Doskonała alternatywa dla osób, które zabierają ze sobą więcej sprzętu. Kajak wygodny i stabilny. Wyposażony w podnóżki i zamykany luk. Dodatkowe wyposażenie to płetwa stabilizacyjna – zawsze do wykorzystania w momencie wpływania na jezioro czy szeroką rzekę.

 

                                          

Kajak Expression 11

Kajak bardzo wygodny i kompaktowy. Idealny dla ceniących wygodę oraz łatwość manewrowania. Pakowny oraz przestronny. Olinowanie oraz gumy, pozwalają dodatkowo na zewnątrz przymocować część bagażu.
Regulowane podnóżki i siedzenie, system siedzenia Zone DLX z regulowaną wysokością podparcia pod plecy, płetwa mieczowa- system TruTrak, wysuwane i chowane uchwyty do przenoszenia kajaka, hermetyczna pokrywa, regulowane motylki (trzymania dla ud).
Długość - 3 m 53 cm. Szerokość - 0 m 65 cm. Waga - 20 kg. Waga kajakarza - 114 kg

Długość – 3 m 53 cm.
Szerokość – 0 m 65 cm.
Waga – 20 kg.
Waga kajakarza – 114 kg

 

 

Kajak Buccaneer

Kajak wyprawowy. Pakowny i wyposażony w dwa luki. Stabilny i bezpieczny. To jeden z najlepszych kajaków wyprawowych dostępnych na rynku polskim. Przeznaczonych do długich wędrówek. Kajak dodatkowo wyposażony w podnóżki. Polecamy na spływy kajakowe rzekami: Brda, Gwda, Wda, Wieprza, Słupia, Drawa, Piława itd.

 

 

Kajak Idaho

Kajak idealny na zwałki, zwinny i szybki dzięki swojemu kształtowi. Bardzo mocny polietylen pozwala na szaleństwa na zwałkach. Świetny do wskakiwania na drzewa  i bezpieczny do zsuwania.
Podnóżki – zęby piły, oparcie regulowane, siedzisko polietylenowe. Z tylu jest wystarczająco dużo miejsca na spakowanie zapasowego kompletu odzieży.
Długość - 3m 18 cm. Szerokość - 0 m 60 cm. Waga- 19 kg. Waga kajakarza - 95 kg.

Długość – 3m 18 cm.
Szerokość – 0 m 60 cm.
Waga- 19 kg.
Waga kajakarza – 95 kg.

Zostaw wiadomość